Przyjazd
Wyjazd

Bezpieczny Hotel

  1. Bezpieczny Hotel
  2. Bezpieczny Hotel

Drodzy goście

Zwracamy uwagę na fakt, że dokładamy wszelkich starań, aby nasz hotel spełniał wszystkie wymagania Ministerstwa Rozwoju dotyczące warunków sanitarnych.

Zapewniamy gościom dozowniki z płynnymi środkami do dezynfekcji rąk, w szczególności przy wejściu do obiektu , a także w pokojach.

 Zapewniamy możliwość zakupu masek ochronnych w recepcji. Po każdym kliencie zapewniamy sprzątanie pokoju i dezynfekcję wszystkich powierzchni sensorycznych (w tym oparć foteli), wyposażenia (na przykład pilotów) i łazienki, a także staranne wietrzenie pokoju. Wynajmujemy pokój ponownie po dezynfekcji (1 dzień)

Jeśli chodzi o personel, jest wyposażony w jednorazową maskę, rękawiczki i, jeśli to konieczne, jednorazowy fartuch z długimi rękawami.

Sprzątanie pokoju odbywa się wyłącznie na życzenie klienta.

Ponadto, ze względów bezpieczeństwa, nie udostepniamy restauracji . Posiłki są jednak wydawane bezpośrednio do pokoi. Wspólna restauracja i pokój zabaw dla dzieci nie będą używane, dopóki nie przejdą do następnej fazy rozmrażania.

Lokalizacja

blisko portu w Gdyni

Willa Pieńkowskich
ul. Ks. Gabriela Władysławskiego 14, 81-259 Gdynia
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij