Przyjazd
Wyjazd
Przyjazd
Wyjazd

1. Zadatek wpłacony na poczet rezerwacji jest bezzwrotny. Kwota wpłacona może zostać wykorzystana w formie vouchera na następny pobyt.

2. Doba hotelowa trwa od godziny 14.00 do godziny 11.00 dnia następnego.

3. W związku z sytuacją związaną z epidemią Covid-19 pokoje sprzątane są na żądanie Gości - po wywieszeniu zawieszki ,bądz uprzednim zgłoszeniu w recepcji

4.Pokój może zostać zajęty dopiero po dopełnieniu formalności meldunkowych.-Gość jest zobowiązany do wpisania numeru dokumentu tożsamości.

5. Rezerwacje bez przedpłaty utrzymywane są do godziny 20.00

6.Pokój wynajmowany jest na doby.

7. Zwierzęta domowe nie są akceptowane.

8. Odwiedziny gośći niezameldowanych w Willi Pieńkowskich ,  pokojach hotelowych mogą odbywać się do godziny 22.00

9. Ponoszą Państwo odpowiedzialność za wszelkiego rodzaju uszkodzenia , zniszczenia  , większe zabrudzenia wymagające dodatkowego czasu oraz środków, w hotelu powstałe z  Państwa winy lub z winy odwiedzających Państwa osób.

    Kwota 500 zł 

10.Hotel nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenie lub utratę samochodu lub innego pojazdu należącego do Gościa. Ilośc miejsc parkingowych jest ograniczona.

11.Gość hotelowy nie jest upoważniony do przekazywania zwalnianego przez siebie pokoju innym osobom .

12. Obowiązuje cisza nocna od godziny 22.00 do 6.00

13. Zachowanie Gośći i osób korzystających z usług hotelu nie powinno zakłócać spokojnego pobytu innych Gości . Hotel może odmówić świadczenia dalszych usług osobie , która narusza tę zasadę .

14. Na terenie całego hotelu obowiązuje zakaz palenia . Zakaz ten dotyczy zarówno pokoi jak i innych miejsc ogólnodostepnych po za do tego wyznaczonymi. W razie nie stosowania się do w/w zakazu Gość zostanie obciążony karą w wysokości 500 zł , tyczy się to również libacji alkoholowych i zakłócania ciszy nocnej oraz innych Gości

15. Gość hotelowy jest zobowiązany do przestrzegania przepisów przeciwpożarowych .

16. Pobyt jednego dziecka do lat 3 jest bezpłatny. Nie jest ono liczone jako pełna osoba w pokoju

17. Gość zobowiązany jest do zwrotu karty klucza , w przypadku utraty/zagubienia  Hotel może obciażyć Gościa kwotą 20 zł 

18. Hotel świadczy usługi zgodnie ze swoją kategorią i standardem. W przypadku zastrzeżeń dotyczących jakości usług prosimy o jak najszybsze zgłoszenie ich do recepcji , co umożliwi nam niewłoczną  reakcję 

Lokalizacja

blisko portu w Gdyni

Willa Pieńkowskich
ul. Ks. Gabriela Władysławskiego 14, 81-259 Gdynia
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij