Przyjazd
Wyjazd

Zapraszamy Państwa do Willi Pieńkowskich. Nowoczesne i komfortowe wnętrza, rodzinna atmosfera i bliskość przyrody sprawią, że Państwa pobyt będzie udany.

Znajdziecie Państwo u nas:

  • komfortowo urządzone pokoje (klimatyzowane i wentylowane),
  • salę konferencyjno-bankietową (klimatyzowaną i wentylowaną),
  •  największy w Polsce hotelowy plac zabaw dla dzieci
  • restaurację.

Obiekt zlokalizowany jest przy głównych drogach w Gdyni, niedaleko centrum, a zarazem w miejscu cichym przy Parku Krajobrazowym gdzie można spacerować i podziwiać przyrodę.

Regulamin Hotelowy :

1. Zadatek wpłacony na poczet rezerwacji jest bezzwrotny. Kwota wpłacona może zostać wykorzystana w formie vouchera na następny pobyt.

2. Doba hotelowa trwa od godziny 15.00 do godziny 11.00 dnia następnego.

3. Gość zobowiązany jest do wypełnienia karty meldunkowej przed zameldowaniem. W przypadku odmowy recepcjonista ma prawo odmówić wydania karty do pokoju.

4.Pokój może zostać zajęty dopiero po dopełnieniu formalności meldunkowych.

5. Rezerwacje bez przedpłaty utrzymywane są do godziny 20.00

6. Pokój wynajmowany jest na doby. 

7. Zwierzęta domowe nie są akceptowane.

8. Odwiedziny gośći niezameldowanych w Willi Pieńkowskich w pokojach hotelowych mogą odbywać się do godziny 22.00

9. Ponoszą Państwo odpowiedzialność za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia w hotelu powstałe z  Państwa winy lub z winy odwiedzających Państwa osób.

10.Hotel nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenie lub utratę samochodu lub innego pojazdu należącego do Gościa. Ilośc miejsc parkingowych jest ograniczona.

11.Gość hotelowy nie jest upoważniony do przekazywania zwalnianego przez siebie pokoju innym osobom. Miejsca są ogólnodotępne i obowiązuje zasada: (kto pierwszy)

12. Obowiązuje cisza nocna od godziny 22.00 do 6.00 z wyjątkiem weekendów (piatek-niedziela) gdzie mogą być organizowane imprezy okolicznościowe. Prosimy o wyrozumiałość.

13. Zachowanie Gośći i osób korzystających z usług hotelu nie powinno zakłócać spokojnego pobytu innych Gości . Hotel może odmówić świadczenia dalszych usług osobie , która narusza tę zasadę .

14. Na terenie całego hotelu obowiązuje zakaz palenia . Zakaz ten dotyczy zarówno pokoi jak i innych miejsc ogólnodostepnych po za do tego wyznaczonymi. W razie nie stosowania się do w/w zakazu Gość zostanie obciążony karą w wysokości 1000 zł , tyczy się to również libacji alkoholowych i zakłócania ciszy nocnej. Można palić na balkonach.

15. Gość hotelowy jest zobowiązany do przestrzegania przepisów przeciwpożarowych .

16. Pobyt jednego dziecka do lat 4 jest bezpłatny. Nie jest ono liczone jako pełna osoba w pokoju , dotyczy to również posiłków

17. Gość zobowiązany jest do zwrotu karty klucza , w przypadku utraty/zagubienia  Hotel może obciażyć Gościa kwotą 30 zł 

18. Hotel świadczy usługi zgodnie ze swoją kategorią i standardem. W przypadku zastrzeżeń dotyczących jakości usług prosimy o jak najszybsze zgłoszenie ich do recepcji , co umożliwi nam niewłoczną  reakcję 

Lokalizacja

blisko portu w Gdyni

Willa Pieńkowskich
ul. Ks. Gabriela Władysławskiego 14, 81-259 Gdynia
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij